Srovnejte si půjčky s JirkovaPůjčka.cz

Publikováno: 11. Únor, 2017

Najít nejvýhodnější půjčku nemusí být pro mnoho lidí jednoduché. Je to dáno tím, že nabídek je na našem trhu velmi mnoho a projít si každou z nich může být komplikované. I to byl ten důvod, proč pravděpodobně vznikl web Jirkova půjčka. Ten je nezávislým porovnávačem půjček, kde si případný žadatel může jednoduše a přehledně vybrat přesně takovou, která existuje. Podívejme se společně na hlavní důvody, proč je tento srovnávač půjček ideální volbou.

JirkovaPůjčka.cz

Zaměřuje se na komplexní nabídku půjček

Jsou různé srovnávače, jejichž nabídka je poměrně omezená a málokdy zde člověk najde to, co hledá. V tomto případě je tomu jinak, jelikož komplexní nabídka zahrnuje poskytovatele, kteří jsou schopni žadatelům půjčit už 500 Kč, stejně jako zahrnuje i takové, u kterých není problém požádat si o celý milion korun českých. Díky tomu je daný web ideální volbou pro každého, kdo potřebuje jakoukoliv sumu peněz. Nesmíme zapomínat ani na to, že v nabídce nechybí například půjčky bankovní, stejně jako i půjčky nebankovní. Vybírat lze také z úvěrů neúčelových, stejně jako z úvěrů účelových, určených na financování konkrétní věci, nebo věcí. Zkrátka a jednoduše si tu pravou půjčku najde každý, bez ohledu na co, konkrétně hledá a jaké jsou konkrétně jeho potřeby.

Pro každého klienta

Podmínky pro poskytování půjček se v loňském roce výrazně změnili. Neznamená to však, že by nebylo možné najít třeba i půjčky pro problémové klienty. Příkladem mohou být půjčky bez doložení příjmu, bez registru, stejně jako variantu, která je určena důchodcům, nebo maminkám na mateřské. I to jsou skupiny lidí, kteří mohou peníze potřebovat a právě JirkovaPůjčka.cz jim umí předložit poskytovatele, kteří jsou ochotni jim za splnění určitých podmínek půjčit. Na co nesmíme také zapomínat, to jsou i půjčky klasické, určené všem zaměstnancům, stejně jako podnikatelům. Ty dnes patří mezi standardní klientelu, na kterou se specializuje většina poskytovatelů půjček na tuzemském trhu.

Porovnat lze mnoho faktorů

Že jde o rozsáhlý srovnávač půjček, to zjistíte už ve chvíli, kdy se rozhodnete si některý z nabízených úvěrových produktů porovnat. Zaměřit se totiž budete moci na celou řadu informací, které vám přijdou vhod, když se budete rozhodovat o tom, který poskytovatel a která půjčka je nejlepší. Konkrétně se dozvíte informace:

 • výši poskytovaného úvěru
 • délce splatnosti
 • rychlosti vyřízení
 • podmínkách získání
 • výhodnosti

Kromě těchto informací si můžete být jisti i tím, že každý poskytovatel půjčky nejprve prošel kontrolou a tak je v nabídce jenom ten, který je férový, má jasně dané podmínky a půjčka u něj může být skutečně dobrou volbou.

Zjistěte, co říkají ostatní

Unikátem je rozhodně i nezávislé hodnocení, díky kterému zjistíte i názor ostatních žadatelů o půjčku. Budete tak vědět, zda zamýšlená nejlevnější půjčka, nebo jakýkoliv jiný úvěr skutečně splní vaše podmínky a zda s ní ostatní byli spokojeni. Pokud ano, dá se očekávat, že jinak tomu samozřejmě nebude ani u vás a i vy tak budete jedním z žadatelů, kteří díky webu JirkovaPůjčka.cz měli úvěr, který budou rozhodně doporučovat dále.

Nejenom porovnání, ale i online žádost

Všechny výše zmíněné faktory můžete jednoduše porovnat online, bez nutnosti kamkoliv chodit. Web je dostupný nonstop a zobrazíte ho jak prostřednictvím počítačů a notebooků, tak třeba i tabletů, nebo vašich chytrých telefonů. Na co samozřejmě nesmíme zapomínat, to je i fakt spojený s tím, že kromě klasického porovnání si o vybranou půjčku můžete ihned i zažádat. Také jednoduše a také online. Vše zvládnete kdykoliv a z pohodlí vašeho domova. I žádosti jsou uzpůsobeny tak, aby byly spojeny jak s jednoduchostí, tak samozřejmě také s rychlostí

Srovnejte si půjčky s JirkovaPůjčka.cz
5 (100%) 1 vote


Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 11/02/2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

Rychlá půjčka Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka

 • 500 Kč – 4 500 Kč
 • 1 – 30 dní
 • Vyřízení: do 24 hodin
 • Půjčka bez ručitele
 • Vyplacení na účet
 • Rychlé vyřízení
Online kontakt