Půjčky bez úroků a bez poplatku pro rok 2017

Publikováno: 8. June, 2016

Pokud je aspekt, podle kterého bychom měli vybírat ten správný úvěr, je to rozhodně úroková sazba. Zde platí jednoduché pravidlo. A to takové, že čím je úrok nižší, tím samozřejmě lépe. Zatímco mnoho lidí dává za ideální příklad banky, my se podíváme do segmentu nebankovního. Konkrétně na mikropůjčky, jelikož i zde můžeme dosáhnout na jistotu nízkých úrokových sazeb. Doslova takových, že nám je požadovaná suma poskytnuta bez úroku. Co proto musíme udělat a kdo takovou výhodu nabízí? Společně se podíváme.

Půjčky bez úroku a bez poplatku

Co jsou mikropůjčky?

Nejprve se podíváme na to, jak vlastně první půjčka zdarma obecně vypadá. Jak jsme již nastínili, je spojena se segmentem mikropůjček, tedy půjček před výplatou. Jedná se o nebankovní segment, ve kterém jsou k dispozici spíše menší sumy, v řádech tisíců korun. Ty jsou poskytovány poměrně jednoduchým způsobem, jelikož v rámci schválení nemusí být nutné:

Už to je samo o sobě poměrně unikátní. Když k tomu přidáme i fakt, že získané peníze nesplácíme pravidelně, ale vracíme je jednorázově, je již více než jasné, jak unikátní tento segment je. Samozřejmostí jsou i jistoty spojené s tím, že peníze lze využít na cokoliv. Kromě běžného nákupu zboží a služeb bývají peníze využívány i na řešení drobných finančních problémů. A kdo nám je poskytne?

TOP 3+1 nabídky v ČR

Japonská půjčka – jeden z hitů současné doby

Náš přehled musíme začít poskytovatelem, který je skutečně unikátní. I když se na první pohled tváří jako novinka na trhu, jedná se o produkt, který jsme v minulosti mohli znát pod názvem Click Credit. Nezměnilo se jenom označení, ale i přístup ke klientům. Ti mohou získat nejenom úvěr bez úroku, ale i půjčku se sazbou, kdy z každé tisícikoruny zaplatíte navíc jenom 33 Kč. V rámci porovnání je to nejvýhodnější mikropůjčka na trhu.

My se však chceme soustředit na možnost bezúročné půjčky bez poplatku. V tomto ohledu máme možnost vybrat si sumu v rozmezí 1 000 – 10 000 Kč. Získat ji můžeme až na 30 kalendářních dní. Pokud je naším cílem právě první půjčka zdarma, je třeba nezapomínat na jednu důležitou podmínku. Peníze musíme vrátit do dvou týdnů. Jedině tak bude úrok odečten.

Hodnocení zákazníků: 90%

 • 1. půjčka na 14 dní ZDARMA
 • velmi nízký úrok
 • peníze velmi rychle na účtu

Výše půjčky:
1 000 – 10 000 Kč

Zaplo – stálice na tuzemském trhu

Několikaletá historie, reklamy na internetu i v televizi, stejně jako unikátní přístup ke klientům. Tím se pyšní poskytovatel Zaplo. I ten svým způsobem půjčí bez poplatku. Pouze je třeba počítat s ověřovací jednou korunou, která slouží k identifikaci vašeho bankovního účtu. Nic více však již hradit nemusíte. V rámci zvýhodněné nabídky máte možnost jako prvožadatelé získat sumu v rozmezí 1 000 – 8 000 Kč zcela zdarma. A to na dobu až 30 kalendářních dní.

Zajímavým faktem je určitě informace, že peníze již nemusí být zasílány jenom na bankovní účet. Pokud máte raději hotovost, mohou být téměř okamžitě připraveny na pobočkách trafik Geco, které jsou díky své rozsáhlé síti dostupné ve větších i menších městech. Pokud se podíváme i na jedno negativum, potom je spojeno s tím, že kromě ověřovací platby bude třeba poslat i ofocené doklady totožnosti. Stačí však prostřednictvím internetu.

Hodnocení zákazníků: 80%

 • 1. půjčka zcela ZDARMA
 • oceňovaná půjčka
 • peníze velmi rychle na účtu

Výše půjčky:
1 000 – 8 000 Kč

CreditOn – poskytovatel, který nadchne dostupnou částkou

Pokud patříte mezi dlouhodobé klienty tohoto poskytovatele, můžete si požádat o sumu až ve výši 20 000 Kč. Na tu se však výhoda bezplatného úvěru nevztahuje. Ta je spojena jenom s vaší úplně první půjčkou. I zde je dostupná suma celkem zajímavá. CreditOn pro vás připravil částku v rozmezí 1 000 – 8 000 Kč, kterou lze vrátit až za 30 kalendářních dní. Parametry jsou tedy podobné, jako u výše popisovaného úvěru. Lákadlem jsou jistě také podmínky získání půjčky, které jsou velmi benevolentní:

 • Pro každého ve věku 18 – 75 let
 • Vyřízení bez ručitele, nebo zástavy
 • Vysoká míra schvalovatelnosti

Hodnocení zákazníků: 80%

 • 1. půjčka zcela ZDARMA
 • transparentní podmínky
 • vyřízení půjčky opravdu rychle

Výše půjčky:
1 000 – 8 000 Kč

CreditAir – půjčka bez úroku až na 45 dní

Na závěr jsme si nechali zajímavého nováčka na trhu. Zde je první půjčka zdarma unikátní v tom, že je k dispozici ve výši až 10 000 Kč. Tím ale výhody nekončí, jelikož jako žadatelé můžete zvolit nejenom měsíční splatnost, ale i termín v délce celých 45 kalendářních dní. Půjčku bez úroku tak můžete mít až o měsíc déle, než u první představované Japonské půjčky.

Potěší také rychlost vyřízení, jelikož do patnácti minut od odeslání vaší žádosti vás kontaktuje klientský servis, který s vámi probere poslední detaily. Samotné schválení a odeslání peněz následně nemusí trvat déle, než 30 minut od chvíle, kdy jste si o půjčku bez poplatku požádali. Samozřejmě online, což je cesta, která je spojena i se všemi výše zmíněnými poskytovateli.

Hodnocení zákazníků: 80%

 • 1. půjčka zcela ZDARMA
 • splatnost až 45 dní
 • vyřízení půjčky velmi rychle

Výše půjčky:
500 – 10 000 Kč

Půjčky bez úroků a bez poplatku pro rok 2017
5 (100%) 3 votes


Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 08/06/2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

Rychlá půjčka Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka

 • 500 Kč – 4 500 Kč
 • 1 – 30 dní
 • Vyřízení: do 24 hodin
 • Půjčka bez ručitele
 • Vyplacení na účet
 • Rychlé vyřízení
Online kontakt