Půjčka bez registru i v insolvenci – 3 TOP nabídky

Publikováno: 18. May, 2016

Problémových klientů je stále více. Může se jednat jak o osoby v registrech, tak jednotlivce v insolvenci – tedy s vyhlášeným osobním bankrotem. I oni však mohou často potřebovat úvěr, který může být spojený s finančními problémy, ale i s běžnými investicemi, třeba do bydlení. Podívejte se spolku s námi na nejlepší možnosti na trhu.

Nejvíce peněz nabídnou Hyperfinance

Unikátní poskytovatel, nebo spíše zprostředkovatel úvěrů, který může nabídnout libovolnou částku již od 4 000 Kč, která však může dosáhnout maximální výši 250 000 korun českých. To vše na dobu 12 – 84 měsíců, která umožní jednoduché splácení i menších měsíčních částek. Výjimečnost tohoto úvěrového produktu spočívá nejenom v tom, že je neúčelový, ale také v tom, že je určený právě i lidem, kteří jsou označováni za klienty problémové. Podíváme-li se na základní výhodu, musíme říci, že získat lze i úvěr, který bude:


Je více než jasné, že potřebné finance mohou být poskytnuty každému. Potvrzuje to také vysoká pravděpodobnost poskytnutí této půjčky, kterou klienti chválí nejvíce.

Hodnocení zákazníků: 100%

 • oslovíte více společností najednou
 • peníze už do 48 hodin
 • férové a transparentní podmínky

Výše půjčky:
4 000 – 250 000 Kč

SMART půjčka je skutečně jednoduchá

Hledáte celkovou jednoduchost? Pokud ano, rozhodně vám ji nabídne tento poskytovatel. Tedy společnost JET Money s.r.o., která nabízí produkt označovaný jako SMART půjčka. Získat můžete sumu v rozmezí 5 000 – 70 000 Kč, kterou podobně jako v předchozím případě lze využít na cokoliv. Zajímavostí je určitě to, že vám bude vyplacena v hotovosti, přímo na ruku. Buď na pobočce, nebo u vás doma, kam vám peníze přiveze obchodní zástupce.

I u této společnosti oceníte jistotu téměř bezproblémového schválení. Pokud máte zdroj pravidelného příjmu, nemusí být nutné ověřovat vaši osobu v registru bankovním, nebankovním, ani insolvenčním. Výrazně potěší také jednoduchá administrativa, která je s žádostí, ale i schválením půjčky celkově spojena.

Okamžitá půjčka jako krátkodobý pomocník

Výše uvedené úvěrové společnosti jsou dobrou volbou hlavně pro toho, kdo potřebuje vyšší sumu peněz v souvislosti s většími investicemi. Třeba do domácnosti, auta, spotřebičů a dalších věcí. Pokud je problémem žadatele hlavně krátkodobý finanční problém, může ho vyřešit Okamžitá půjčka. Už její název jasně napovídá, že se není třeba obávat jakéhokoliv zdržování a složité administrativy. Potěší i nabídka finančních částek, které začínají na sumě 500 Kč a končí na hodnotě 4 500 korun českých. Ty lze kombinovat s termínem splatnosti v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní.

Hodnocení zákazníků: 100%

 • výhodný úrok
 • flexibilní půjčka
 • oslovíte více společností najednou

Výše půjčky:
500 – 4 500 Kč

Dobrá rada

A co dodat na závěr? Že i když možnosti takových půjček existují, vždy bychom neměli zapomínat na naši obezřetnost a na to, že rozhodně není správnou cestou se jakkoliv výrazně zadlužovat. Pokud naše dluhy řešíme další půjčkou, můžeme se v budoucnu dostat i do doslova neřešitelných problémů.
Půjčka bez registru i v insolvenci – 3 TOP nabídky
4.6 (92.31%) 13 votes


Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 18/05/2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

Rychlá půjčka Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka

 • 500 Kč – 4 500 Kč
 • 1 – 30 dní
 • Vyřízení: do 24 hodin
 • Půjčka bez ručitele
 • Vyplacení na účet
 • Rychlé vyřízení
Online kontakt