Půjčka bez doložení příjmu do 4 500 Kč

Publikováno: 30. July, 2015

Blesková Výše půjčky
500 Kč – 4 500 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Kontakt

Půjčit si peníze je v dnešní době jednodušší, než tomu bylo kdy dříve. Proč? Existují totiž takzvané mikropůjčky. Tedy půjčky před výplatou, které patří mezi zajímavé produkty. A jednou z takových je i tato půjčka. Unikátní úvěrový produkt, který je aktuálně dostupný každému, kdo peníze potřebuje. Ty jsou k dispozici v poměrně zajímavých částkách. Tou nejnižší sumou, která je v tomto směru k dispozici, je částka 500 Kč. Nejvyšší dostupnou částkou je hodnota 4 500 Kč. Jistotou je, že peníze můžete využít na cokoliv, bez omezování, stejně jako bez nutnosti dokládání účelu využití.

Půjčka je pro každého

Není třeba bát se ani podmínek získání. Ty jsou jednodušší, než tomu bylo kdy dříve. Mezi hlavní podmínky získání patří jenom plnoletost a platný doklad totožnosti. Nic více už potřebovat nebudete. Danou půjčku tak získáte bez nutnosti prokazovat a dokládat váš příjem, stejně jako nebude nahlíženo ani do bankovních, ani do nebankovních registrů. Požádat si můžete sami za sebe, jelikož není třeba ani ručitele, ani jakékoliv jiné ručení. Vše navíc zvládnete pohodlně online a samotná žádost vám nezabere delší čas, než několik málo minut. I v tomto směru je tato půjčka skutečným unikátem.

Peníze za pár minut u vás

Jelikož se jedná o nebankovní půjčku, buďte si jisti také rychlostí samotného vyplacení. To proběhne na váš bankovní účet, již do pěti minut od podání vaší žádosti. I to je pozitivum, které se k této možnosti přímo váže. Nezapomínejte ani na to, že zklamáni nebudete ani s ohledem na celkovou výhodnost půjčky. Nečekají vás žádné poplatky za poskytnutí ani vedení, stejně jako vás nečekají ani poplatky za vyřízení žádosti. Navíc máte jako žadatelé možnost získat první půjčku zdarma. Tedy úvěr, který bude bez poplatků, stejně jako bez jakýchkoliv úrokových sazeb. I to je důvod, proč si musíte požádat i vy sami.

Půjčka bez doložení příjmu do 4 500 Kč
Ohodnoťe tento příspěvek


Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 30/07/2015. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

Rychlá půjčka Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka

  • 500 Kč – 4 500 Kč
  • 1 – 30 dní
  • Vyřízení: do 24 hodin
  • Půjčka bez ručitele
  • Vyplacení na účet
  • Rychlé vyřízení
Online kontakt