Půjčka bez doložení příjmu do 250 000 Kč

Publikováno: 30. July, 2015

Hyperfinance Výše půjčky
4 000 Kč – 250 000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců
Kontakt

Potřebujete klasickou nebankovní půjčku, kterou můžete využít skutečně na cokoliv? Pokud ano, je tato možnost přímo stvořená i pro vás samotné. Váže se k ní navíc hned několik výhody. Tou první je rychlé vyřízení. Pokud na peníze spěcháte, můžete je mít na svém bankovním účtu již do 48 hodin od podání žádosti. Samozřejmostí je to, že jakmile peníze přijdou, je jenom na vás samotných, na co je použijete. Nejenom, že nejste v tomto směru nijak omezováni, ale také není třeba konkrétní účel nikdy nikomu dokládat. Peníze jsou vaše a je na vás, za co je utratíte.

Půjčit si můžete až 250 000 Kč

Hledáte půjčku nikoliv jenom v tisících nebo desetitisících, ale chcete půjčit i více? Ani to není žádný problém. Tou nejnižší sumou, kterou má tato půjčka bez doložení příjmu k dispozici, je částka 4 000 korun českých. Z té se lze následně dostat na desetitisícové i stotisícové částky. Konkrétně až na hodnotu 3 000 000 Kč, která je aktuálně tou nejvyšší možnou, jakou můžete jako žadatelé získat. A to jednoduše, z pohodlí vašeho domova. Takto totiž podáte svou žádost, která vám nezabere více, než pár minut. Potřebujete k ní jenom vaše kontaktní údaje a údaje z vašeho občanského průkazu. Peníze lze získat na dobu v rozmezí 12 – 96 měsíců.

Jednoduše, bez složitého dokládání

Nebojte se ani toho, že by byla půjčka jakkoliv složitá s ohledem na získání. Právě naopak. Díky jednoduše nastaveným podmínkám je doslova pro každého, kdo má zájem získat zajímavé peníze. To znamená, že v rámci vaší žádosti není třeba ani ručitel, ani ručení. Stejně tak se vše obejde bez nahlížení do registrů, což je dobrá zpráva pro problémové klienty. Potěšen bude každý i proto, že lze žádost schválit a vyřídit bez nutnosti dokládat příjem. Ani ten není v rámci této půjčky třeba. Díky tomu se nejenom sníží administrativa, ale šanci na získání mají i lidé, kteří hledají půjčky bez příjmu.

Půjčka bez doložení příjmu do 250 000 Kč
4.5 (90%) 2 votes


Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 30/07/2015. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

Rychlá půjčka Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka

  • 500 Kč – 4 500 Kč
  • 1 – 30 dní
  • Vyřízení: do 24 hodin
  • Půjčka bez ručitele
  • Vyplacení na účet
  • Rychlé vyřízení
Online kontakt