Nejlevnější a nejvýhodnější půjčka? TOP 3 půjčky v ČR!

Publikováno: 23. November, 2015

Vybrali jsme pro vás ty nejvýhodnější bankovní i nebankovní nabídky na trhu

Nejlevnější a nejvýhodnější půjčka? TOP 3 půjčky v ČR!

Půjčky jsou v současné době velmi snadno dostupné a zažádat o ně může prakticky kdokoli. Určitě ani vám neunikla informace o dosažitelnosti bankovních i nebankovních produktů. Ačkoli jsou půjčky otevřené pro drtivou většinu žadatelů, ne každý se dokáže orientovat ve více než pestré nabídce. V tomto případě více než kdekoli jinde platí, že čím větší nabídka, tím složitější rozhodování. Hodila by se vám finanční pomoc? Jestliže se stejně jako spousta dalších lidí v půjčkách jednoduše nevyznáte, pak si určitě nenechte ujít dnešní článek. Poradíme vám, na co si dát u výběru půjčky pozor a zároveň vám představíme TOP 3 půjčky, o které je možné zažádat.

Výběr půjčky neberte na lehkou váhu

Vrhnout se po hlavě a bez rozmýšlení po první lákavé nabídce by pro vás mohl být chybný krok vedoucí do dluhové propasti. Jestliže jste se odhodlali ke sjednání půjčky, pak tento krok rozhodně neberte na lehkou váhu. Vybrat si půjčku chce čas. Mezi nebankovními půjčkami můžete narazit i na takové, které nejednaní v zájmu svých žadatelů a myslí jen na svůj prospěch. O to důležitější je nikam nespěchat a pečlivě si vybrat, komu se pod smlouvu o sjednání půjčky podepíšete.

Okamžitá půjčka – půjčka do 4 500 Kč zdarma

Název půjčky Okamžitá půjčka
Výše půjčky 500 – 4 500 Kč
Splatnost 1 – 30 dní
Typ půjčky nebankovní půjčka
Půjčka bez ručitele ano
Bezúčelová půjčka ano

Jedním z nejoblíbenějších nebankovních produktů je Okamžitá půjčka, které se řadí mezi krátkodobé a snadno získatelné půjčky na finančním trhu. Spolehnout se na ni můžete v případě nečekaných výdajů – jako je například rozbitý spotřebič, vyúčtování za elektřinu nebo porucha na autě. Okamžitá půjčka slibuje celou řadu výhod, pro které si získává přízeň stále většího počtu žadatelů.

Mezi největší výhody tohoto krátkodobého produktu patří rychlost sjednání a vyřízení. S půjčkou můžete získat částku do výše 4 500 Kč a již do deseti minut od podání žádosti můžete mít finance na účtu a k dispozici na cokoli. Nečekejte žádné poplatky předem ani podmínky psané pod čarou. Okamžitá půjčka je férová a snaží se pomoci většině žadatelů. Stačí splnit několik jednoduchých podmínek – nečekejte nic složitého, tato krátkodobá půjčka se pyšní až 90% schvalovatelností!

Hodnocení zákazníků: 100%

 • výhodné podmínky
 • flexibilní půjčka
 • peníze velmi rychle na účtu

Výše půjčky:
500 – 4 500 Kč

Hyperfinance půjčka – porovnání až 10 nebankovních půjček najednou

Název půjčky Hyperfinance půjčka
Výše půjčky 4 000 – 250 000 Kč
Splatnost 12 – 96 měsíců
Typ půjčky nebankovní půjčka
Půjčka bez ručitele ano
Bezúčelová půjčka ano

Hledáte-li dlouhodobou nebankovní půjčku, se kterou budete moci financovat náročnější výdaje nebo si jen splnit tajný sen, pak se spolehněte na Hyperfinance půjčku. Ta funguje jako zprostředkovatel nebankovních produktů od vícero poskytovatelů, díky čemuž si budete moci udělat přehled, která nabídka je pro vás nejlepší. Hyperfinance půjčka garantuje půjčku ve výši až do 250 000 Kč bez ručitele. Co to znamená? Peníze můžete získat i bez nutnosti mít k sobě člověka, který se zaručí splácet závazek za vás v případě vaší neschopnosti.

Tento nebankovní produkt řadící se mezi dlouhodobé nabízí i celou řadu výhod. Nutno zmínit například nulové poplatky za poskytnutí úvěru, velice snadnou žádost a bezúčelnost – peníze tak můžete použít na cokoli dle vlastní libosti. A jak to funguje? Určitě oceníte, že stačí vyplnit jednu žádost, na základě které vám Hyperfinance půjčka v krátkém čase porovná nabídky úvěrů od vícero spolehlivých poskytovatelů. Na vás pak již zůstává jediné – pro jednu z nabídek se rozhodnout.

Hodnocení zákazníků: 100%

 • oslovíte více společností najednou
 • peníze už do 48 hodin
 • férové a transparentní podmínky

Výše půjčky:
4 000 – 250 000 Kč

mBank mPůjčka Plus – nejvýhodnější bankovní půjčka v ČR

Název půjčky mBank mPůjčka Plus
Výše půjčky 10 000 – 600 000 Kč
Splatnost 12 – 84 měsíců
Úrok pevný 9,9 %
Typ půjčky bankovní půjčka
První půjčka zdarma ne
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka bez doložení příjmu ne
Půjčka bez kontroly registru ne
Půjčka pro nezaměstnané ne

Na finančním trhu figuruje kromě nebankovních půjček i řada bankovních produktů, které jsou oblíbené především pro vysokou spolehlivost a férové jednání. Jednou z bankovních půjček, která si získala přízeň mnoha žadatelů, je mBank mPůjčka Plus. Žadatelům může nabídnout půjčku ve výši od 10 000 do 500 000 Kč s dobou splatnosti od 1 do 7 let a s velmi nízkou úrokovou sazbou garantovanou po celou dobu trvání závazku.

Mimo jiné k jejím dalším výhodám patří možnost změny splátek, připojištění, ale rovněž i možnost vložit mimořádné splátky. Dobrou zprávou je, že splácení mBank půjčky je bez poplatků. Ke sjednání půjčky nepotřebujete ručitele a nemusíte se bát skrytých poplatků. Jedinou povinností žadatele je doložit stabilní příjem.

Hodnocení zákazníků: 100%

 • výhodná bankovní půjčka
 • vítěz nezávislých testů
 • pevný úrok po celou dobu splácení

Výše půjčky:
10 000 – 600 000 Kč

Nejlevnější a nejvýhodnější půjčka? TOP 3 půjčky v ČR!
5 (100%) 1 vote


Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 23/11/2015. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

Rychlá půjčka Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka

 • 500 Kč – 4 500 Kč
 • 1 – 30 dní
 • Vyřízení: do 24 hodin
 • Půjčka bez ručitele
 • Vyplacení na účet
 • Rychlé vyřízení
Online kontakt