Nebankovní půjčka do výplaty

Publikováno: 9. Leden, 2015

Blesková DOPORUČUJEME! Vysoce kvalitní půjčka - DOPORUČUJEME Výše půjčky
500 Kč – 4 500 Kč
Úrok
od 0%
Peníze
ihned
Žádost
Zaplo
Vysoce kvalitní půjčka
Výše půjčky
1 000 Kč – 7 500 Kč
Úrok
od 0%
Peníze do
15 minut
Žádost

Říká se, že větší města mají výhodu v tom, že zde najdeme více nebankovních poskytovatelů. Ne vždy je to pravda, což dokládá i nebankovní půjčka Ostrava. Ta je totiž dostupná nejenom ostravským obyvatelům, ale je dostupná komukoliv, ze všech koutů republiky. Dnešní nebankovní půjčky, jako je Zaplo či Blesková půjčka, totiž umožní požádat o peníze z pohodlí domovů s jistotou toho, že vše proběhne online, bez nutnosti kamkoliv chodit, či bez nutnosti si k sobě domů zvát obchodního zástupce.

Co konkrétně nabídne Zaplo půjčka?

Abychom tedy byli skutečně přesní, je určitě třeba vědět, co nám tato půjčka může nabídnout, a proč i ona může být nazývána jako nebankovní půjčka Ostrava. Konkrétně u tohoto poskytovatele můžeme požádat o sumu v rozmezí 1 – 12 500 korun českých. Tu lze libovolně kombinovat s termínem splatnosti, který se pohybuje od sedmi do třiceti dní. Jistotou jsou i snadné podmínky získání. Stačí věk nad 18 let, tuzemské státní občanství a bankovní účet. Následně už je možné vyplnit krátký online formulář, po jehož odeslání se spustí schvalovací proces. Ten navíc proběhne kompletně online, bez nutnosti dokládání příjmu, bez nutnosti podepisování smluv, nebo ze strachu z nahlížení do registrů. Půjčka je tedy vhodná i pro problémové klienty.

V čem vyniká Blesková půjčka

Druhým poskytovatelem, kterého jsme zmínili, je Blesková půjčka. Ta sice nabídne o něco nižší částky, konkrétně tedy 500 – 4 500 korun, ale na druhou stranu i o něco rychlejší schválení. Vše totiž může být hotovo za 5 minut od odeslání žádosti. Samozřejmě i zde platí, že vše je vyřízeno online, z pohodlí domovů, bez jakéhokoliv dokládání. A to nejenom příjmu, ale třeba také účelu. Je totiž na každém žadateli, na co půjčku, kterou může mít 1 – 30 dní, konkrétně využije. A to ať už se jedná o nezaměstnaného, problémového klienta, nebo standardního žadatele.

Ohodnoťe tento příspěvek

Nejschvalovanější půjčka Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka

  • 500 Kč – 4 500 Kč
  • 1 – 30 dní
  • Vyplacení: ihned
  • Půjčka bez ručitele
  • Půjčka bez registru
  • Půjčka bez doložení příjmu
Vyplnit žádost