Která SMS půjčka nabídne nejvíce peněz?

Publikováno: 28. Květen, 2018

K čemu taková SMS půjčka primárně slouží? Jejím hlavním úkolem je poskytnout rychle a jednoduše peníze tomu, kdy se dostane do finančních problémů. Těch může být celá řada a mezi hlavní situace rozhodně patří:

 • Nečekaný výdaj
 • Neobdržená výplata od zaměstnavatele
 • Špatné stanovení rozpočtu a nedostatek peněz.

V případě jakékoliv této, nebo i jiné situace, si stačí požádat o finanční prostředky u konkrétní nebankovní společnosti. Ta většinou rychle zpracuje žádost a danou částku pošle na účet, nebo umožní vyplacení v hotovosti.

Ne všichni poskytovatelé jsou na tom stejně. Liší se v mnoha parametrech. A jedním z nich je i to, kolik dokážou nabídnout peněz. Od doby, kdy mikropůjčky vznikly, se částky výrazně zvýšili. Na kolik konkrétně a kdo nabídne nejvíce? To můžete zjistit společně s námi.

Zaplo

Tohoto poskytovatele rozhodně zná i ten, kdo si danou půjčku nikdy nebral. Masivní reklamní kampaň probíhá doslova neustále, což se podepisuje právě na tom, že se Zaplo stává v tomto segmentu skutečnou jedničkou. To dokáže i díky tomu, že umí nabídnout celkem vysoké sumy peněz. Pokud mluvíme o první půjčce, je limitována sumou ve výši 8 000 korun českých. To je částka, která je opravdu zajímavá.

Ještě zajímavější je to v případě, kdy si chce konkrétní žadatel říci o sumu ještě větší. Ta není poskytována každému. Je určena jenom pro stálé klienty, kteří již několik půjček měli. Kdo tuto podmínku splní, může si požádat o částku, která činí celých 30 000 Kč. Ta už se v podstatě rovná klasickým nabídkám, se kterými přichází řada spotřebitelských úvěrů.

CreditOn

Ani tento poskytovatel není na současném trhu žádným nováčkem, ani není žádnou neznámou společností. Když začneme tím, kolik nabídne CreditOn těm žadatelům, pro které je SMS půjčka premiéra, je třeba říci, že výše částky je stejná, jako je tomu v předchozím případě. Je to 8 000 Kč, které jsou využitelné na cokoliv. Splatnost je, jak je zvykem, klasická – tedy jednorázová.

Kdo si o půjčku CreditOn žádá opakovaně, ten má pochopitelně možnost dosáhnout na sumu vyšší. Ta je sice o deset tisíc nižší, než v předchozím případě, ale i tak musíme říci, že částka 20 000 je poměrně zajímavá. Navíc je spojena s výhodou, že peníze není nutné vrátit jednorázově, ale celkovou splatnost je možné rozdělit do několika termínů. To je určitě plus.

Kamali

Ať už budete používat starší označení Japonská půjčka, nebo současné označení Kamali, je třeba uvést, že tento poskytovatel je na trhu určitě velkým inovátorem. To se vám potvrdí, jakmile se podíváme na trojici pozitiv, se kterými přichází. Těmi jsou tyto:

 • Možnost první půjčky zdarma
 • Poplatek jenom 33 Kč z půjčené tisícikoruny
 • Vyřízení do 15 minut

V daných ohledech jde o volbu, která nezklame. Stejně tak nezklame ani s ohledem na maximální sumy, které lze získat. Kdo si žádá poprvé, může dosáhnout až na částku 10 000 Kč, což je v tomto segmentu v podstatě rekord. Jediným zklamáním může být to, že částka je poskytována na kratší dobu, kterou je jenom 14 dní. Kdo je stálým klientem Kamali, ten může dosáhnout na sumy vyšší. A to konkrétně až na částku 20 000 Kč, která je maximem. S ní už je spojena standardní, tedy měsíční splatnost. Dostupná je všem klientům od páté půjčky u tohoto poskytovatele. Samozřejmě za předpokladu, že s předchozími nebyl jakýkoliv problém.

Credit Air

I když nejde o úplně nejznámějšího poskytovatele, neznamená to, že by klientům neměl co nabídnout. Zaujme jak ty, kteří si žádají poprvé, tak samozřejmě i ty, u kterých je to žádost opakované. Kdo bude mít zkušenost s nebankovní půjčkou Credit Air poprvé, toho jistě zaujme možnost požádat si až o 10 000 Kč. Částka je to nejenom vysoká, ale je možné s ní spojit další dvě výhody. První z nich je možnost získat ji zcela zdarma, zatímco druhá možnost je spojena s tím, že je možné získat ji na dobu dvou měsíců.

Ještě více mohou být potěšeni ti, pro které je tato půjčka již opakovanou. Společnost jim totiž umožní dosáhnout na skutečně celkem vysokou sumu. Kolik činí? Je to velmi příjemná částka o hodnotě 30 000 korun českých. I zde je možné využít prodloužení splatnosti, která u této výše sumy činí hned tři měsíce. Jak je zvykem, peníze je samozřejmě možné využít na cokoliv.

Credit Kasa

I tohoto poskytovatele musíme zařadit mezi ty méně známé. Ale zajímavé, pokud jde o výši dostupné částky, která je také celkem vysoká. Na rozdíl od konkurence je půjčka Credit Kasa unikátní tím, že samotnou žádost nerozděluje na dvě skupiny – tedy na žádost nových a stávajících klientů. Díky tomu je maximální výše půjčky jednotná. A jaké je její konkrétní maximum? Odpověď na tuto otázku je celkem jednoduchá. Ona suma činí celých 20 000 korun českých. Ti, co si žádají poprvé, jsou však přece jenom trochu zvýhodněni. A to z důvodu, že si mohou vzít půjčku s nulovým úrokem. Tedy abychom byli přesní, úrok zde je ve výši 0.0001 %.

Everyday+

I tohoto poskytovatele musíme stoprocentně zařadit do našeho seznamu, jelikož i tem ukazuje, že se může SMS půjčka výrazně blížit kategorii spotřebitelské. A to pokud jde o maximální dostupnou sumu. O jaké mluvíme v tomto případě? Jedná se o sumu celých 35 000 korun českých, které má tato nebankovní společnost pro své žadatele připravenou. A to nejenom na cokoliv, ale i s jistotou, že s ohledem na lepší splácení je celá částka včetně úroku rozdělena do několika měsíčních termínů. Tomu odpovídá i úroková sazba, která je pevně stanovena na dvacet procent za jeden měsíc.

Která SMS půjčka nabídne nejvíce peněz?
5 (100%) 1 vote


Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 28/05/2018. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

Rychlá půjčka Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka

 • 500 Kč – 4 500 Kč
 • 1 – 30 dní
 • Vyřízení: do 24 hodin
 • Půjčka bez ručitele
 • Vyplacení na účet
 • Rychlé vyřízení
Online kontakt