Jak se na Vánoce zadlužit rozumně? Akční nabídky jsou zde

Publikováno: 3. December, 2015

Každoročně se před Vánoci připravují pro nakupující výhodnější nabídky a ani banky či nebankovní společnosti nejsou v tomto směru pozadu. Připravují pro své stávající i nové klienty výhodnější úvěrové nabídky. Vyhnout se můžete například úplnému splácení úroků nebo získat zajímavý dárek. Rozhodnete-li se pro půjčku před Vánoci, pečlivě zkoumejte a vybírejte.

Půjčka na vánoční dárky - buďte velmi obezřetní

K zaběhnutým tradicím patří fakt, že nejedna banka svým klientům s dobrou platební morálkou právě v tomto období nabízí snížení úrokových sazeb či dokonce odpuštění několika splátek. Existují banky, jež mají tuto nabídku celoročně – patří sem například Air Bank, jiné naopak jednorázově k různým příležitostem. A Vánoce jsou jednou z možností, jak těchto výhod rozumně využít.

Kdy se půjčka před Vánoci skutečně vyplatí?

Jak by se vám líbilo částečné odpuštění úroků? Banky ČSOB a Era nabízí aktuálně půjčku, kde vám od poloviny splácení odpustí úroky. Této možnosti samozřejmě nevyužívají klienti pouze v případě nakupování dárků, ale nadělí takto dárek sami sobě. Příkladem může být konsolidace půjčky, kdy klient díky tomuto bonusu ušetří hned 2x. Nejprve mu banka sníží měsíční splátku tím, že sloučí více půjček do jediné a od půlky splácení se klientovi opět poníží splátka o úrok. Obě jmenované banky promíjely svým klientům polovinu úroků již na přelomu jara a léta 2015. Po pár měsících pauzy opět obnovily akci a nyní se tato nabídka týká rovněž neúčelové půjčky i refinancování půjček. Tato konsolidace je platná pouze do konce tohoto roku.

Skvělou akci má také Česká spořitelna

Do konce roku 2015 mohou klienti České spořitelny využít akční nabídku půjčky, která odpustí až 12 měsíčních splátek. Aby se tak stalo, musí klient bezpochyby nejdříve řádně půjčku splácet.

Hodnocení zákazníků: 80%

  • výhodný úrok
  • odpuštění až 12 splátek
  • libovolná výše splátek

Výše půjčky:
20 000 – 700 000 Kč

Zle si nevede ani Komerční banka, která klientům, jež uzavřou smlouvu do konce tohoto roku na dobu trvání 72 měsíců, vrátí první i poslední anuitní splátku.

Akce na splátkový prodej

Máte-li v plánu nakupovat nějaké zboží na splátky i na vás se může usmát štěstí. Splátkový prodej lze uskutečnit přes společnosti Cetelem či Home Credit, kteří poskytují v tomto případě úvěry bez navýšení. Přesně řečeno úvěry s nulovým úrokem. Tyto splátkové nákupy uskutečníte v prodejnách Alza.cz, IKEA nebo o víkendech v Elektro Expert.

Nákup kreditní kartou

Jestliže je vaší vyvolenou GE Money Bank, ani ta nelenila. Zaplatíte-li vánoční nákupy u partnerů bene+ v ČR kreditní kartou, získáte jednak 30% z nákupu zpět a dále ještě možnost sbírat samolepky za nákupy nad 300 Kč a následně je vyměnit za odměny z vánoční Kocourkovy kolekce.

Pokud patříte ke klientům GEMB řádně platícím své závazky a sjednáte si do konce roku 2015 Expres půjčku, budete každý měsíc odměněni finanční hotovostí v rozmezí od 100 do 500 korun, dle výše sjednaného úvěru.

Dárky pro nové klienty

Od prosince má spuštěnou vánoční kampaň, také banka Zuno. Za otevření účtu, sjednání půjčky nebo refinancování stávajících půjček má připravený dárek v podobě cestovního poukazu v ceně 3 tisíce korun. Stačí zažádat o půjčku nebo refinancování v prosinci a ještě v tom samém měsíci získáte finální nabídku, od banky Zuno. Poukaz získají také klienti, kteří si v průběhu prosince otevřou účet a do konce ledna zaplatí prostřednictvím platební karty minimálně 3 Kč.

Vánoční akce u půjček

Pokud se musíte opravdu zadlužit, věříme, že v moři nabídek naleznete pro vás tu pravou. Nadělte dárek sami sobě a ulehčete si od měsíčních splátek nebo využijte možnost nákupu na splátky bez úroku.

Foto: pixabay.com

Jak se na Vánoce zadlužit rozumně? Akční nabídky jsou zde
5 (100%) 1 vote


Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 03/12/2015. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

Rychlá půjčka Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka

  • 500 Kč – 4 500 Kč
  • 1 – 30 dní
  • Vyřízení: do 24 hodin
  • Půjčka bez ručitele
  • Vyplacení na účet
  • Rychlé vyřízení
Online kontakt