GE Money Bank se přejmenovala na MONETA Money

Publikováno: 3. June, 2016

I když je bankovní trh často považován za poměrně statickou oblast s minimem změn, nyní můžeme říci, že to neplatí. A to z toho důvodu, že známá banka GE Money Bank mění svůj název. Vše je definitivně potvrzeno a tak se již nyní můžete setkávat s pojmenováním MONETA Money Bank, a. s. Tento název začal platit již od května, ale ještě nějakou chvíli potrvá, než bude vše kompletně přejmenováno.

MONETA Money Bank

Změny nečekejte

Pokud se jako klienti obáváte jakýchkoliv změn, není třeba mít obavy. Samotná banka nejenom své, ale i budoucí klienty ubezpečuje, že nový název nebude mít žádný dopad na aktuálně nabízené služby, produkty a různé výhody. Důvodem přejmenování jsou hlavně procesy spojené s přípravou na vstup banky na burzu cenných papírů. V podstatě jde hlavně o administrativní změny, které by se neměli žádným způsobem podepsat na kvalitě toho, co banka nabízí. A to ať už jde o klasické bankovní služby, nebo oblast financování automobilů, která bude také používat nový název. A to:

  • MONETA Auto
  • MONETA Leasing

I nadále jednou z nejlákavějších možností

Od roku 1998, kdy GE Money bank vstoupila na náš trh, si neustále získávala velký počet klientů. A to pro svůj v mnohém inovativní přístup, nebo výhodné produkty. To se podepsalo i na několika oceněních v soutěži Zlatá Koruna, nebo v dalších cenách v konkurenčních porovnáních. Dle vyjádření zástupců banky se od daného trendu nebude upouštět a tak i MONETA Money Bank, a. s. bude stále zajímavým inovátorem.

Mezi největší lákadla patří široká nabídka bankovních služeb pro jednotlivce i firmy, různé varianty úvěrů, nebo lákaví spořicí účty s vyššími sazbami, než nabídne konkurence. Bohatá síť poboček či moderní internetbanking je zase zárukou jednoduché správy finančních prostředků. Klienti, kteří plánují přestup k této bance, se nadále nemají čeho obávat a i MONETA Money Bank dokáže jejich požadavkům vyhovět.

Kontakty a sídlo společnosti

Adresa: BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4

Infolinka: 224 443 636

GE Money Bank se přejmenovala na MONETA Money
Ohodnoťe tento příspěvek


Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 03/06/2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

Rychlá půjčka Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka

  • 500 Kč – 4 500 Kč
  • 1 – 30 dní
  • Vyřízení: do 24 hodin
  • Půjčka bez ručitele
  • Vyplacení na účet
  • Rychlé vyřízení
Online kontakt